Жұма, 20 Наурыз 2020 17:01

«Өнер жолы -мәңгілік» тақырыбындағы шығармашылық есеп беру концерті

Ағымдағы жылдың 19 ақпан күні «Мәдениет және саз» бөлімінің оқытушысы Жанзира Жайшлыкованың шығармашылық есеп беру концерті өтті.

Мақсаты-қоғам талабына сай, жан-жақты тұлға, білікті маман даярлау.
Аталған іс-шарада Жанзира Жайшылыкқызының тәрбиелеп жатқан шәкірттері аспапта ойнау шеберліктерін көрсетіп, көрермендерді тамаша өнерлерімен тәнті етті. Білім алушылардың қол жеткізген нәтижелері бүгінгі кеште осыны дәлелдеді.
Оқытушы музыканы тәжірибелік және теориялық тұрғыда шәкірттерге үйретіп, аспаптарда қалай жүзеге асыру жолдарын шебер үйрете білгені көрініп тұрды.
Шара соңында білім беру саласының өркендеуі жолында қызмет етіп, жас ұрпақты оқыту мен тәрбиелеудегі шығармашылығы үшін колледж директорының оқу-әдістемелік ісі жөніндегі орынбасары Бибигул Мустафиевна колледж директоры атынан Алғыс хат тапсырды. Әріптестер іс-шарадан алған әсерлері туралы ой толғап, жылы лебіздерін білдірді.

• Марченко Людмила

• Әлібекова Сымбат