Жұма, 20 Наурыз 2020 16:59

«Креативті ойлау - жетістікке жетелейді» тақырыбындағы коучинг

2020 жылдың 19 ақпан күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде «Кәсіби шеберлік» мектебінің жоспарына сәйкес мектепке дейінгі арнаулы пән оқытушылары Нургуль Курманбаева, Жанар Төрежанқызы, Толкын Алпамысовалардың ұйымдастыруымен «Креативті ойлау - жетістікке жетелейді» тақырыбында коучинг өтті.

Іс-шараның мақсаты -креативті қабілеттерді дамыту әдістері мен тәсілдерін қолдана отырып, нәтижеге жету.
Коучингте қатысушылар 3 топқа бөлініп, жұмыс істей отырып, шығармашыл оқытушы студенттердің өзіне деген сенімін арттырып жəне іс-əрекетін демеп, қабілетін дамытып, бала бойындағы қабілеттің жандануына жол ашып, жағдай жасау керектігі айтылды.
Соңында әр топтан стикерге коучингтен алған әсерлерін қалай қабылдайтыны туралы жазып, ағаш суретіне жапсырды.
Шара соңында оқытушылар идеяларымен бөлісті, креативті ойларын жетілдіріп, кері байланыс жасалды.

Оқылды 1960 рет
  • Аймұрза Зейнеп