Жұма, 20 Наурыз 2020 16:44

Ақтөбе гуманитарлық колледж кітапханасы мен «Кітапхана ісі» мамандығының студенттерінің ұйымдастыруымен Ақтөбелік ақын – жазушыларды ұлықтауға арналған іс-шараларды жүзеге асыру мақсатында, С. Бәйішев атындағы Ақтөбе облыстық әмбебап ғылыми кітапханасының «Коворкинг» орталығында ҚР Журналисттер Одағының мүшесі, ақын Талғат Тілеулесовпен «Жүректе-іңкәр сағыныш» тақырыбында «Дара жол» кездесу кеші өтті.

Кеш мақсаты: Өмірі жырға толы қаламгермен сұхбаттасып, өмірінен, шығармашылығынан қызықты әңгімелер естіп, жастарға үлгі боларлық сұхбат өткізу.
Кеш қонақтары С. Бәйішев атындағы Ақтөбе облыстық әмбебап ғылыми кітапханасының директоры Б.Қ.Кошабаева және директордың орынбасары Б. Амангелдіқызы ақын туралы жылы лебіздерін әріптестері ретінде білдірді. Студенттер ақынның сыршыл өлеңдерін бейнебаян арқылы оқыды.

• Махабат Жаннета

• Анарбек Аиша