Жұма, 20 Наурыз 2020 16:41

«Ән көңілдің ажары» тақырыбындағы сайыс

Ағымдағы жылдың 7 ақпан күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде «Өзін өзі тану: Махаббат пен шығармашылық педагогикасы» тақырыбындағы онкүндік аясында «Мәдениет және саз» бөлімінің ұйымдастыруымен «Ән көңілдің ажары» атты колледжішілік байқау өтті.

Байқаудың мақсаты: Студенттеріміздің отанға, туған жерге, отбасына деген сүйіспеншілігін арттыру, өнердегі шығармашылығын шыңдау.
Байқауға «Математика және ақпараттық жүйелер», «Әдебиет және тілдер», «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту», «Бастауыш білім беру», бөлімдерінің және «Кітапхана ісі» мамандығының студенттері қатысып, өнер көрсетті.
Сайыс соңында жүлдегерлер анықталды.Байқау қорытындысы бойынша Шт-305 топ студенті Нұрланқызы Зарина «Бас жүлде», Кт-105 топ студенті Қилыбаев Талап І орынды, Мд-215 Тулемисова Арай мен Бк-205 топ студенті Қосанова Дарина ІІ орынды бөліссе, Мд-115 тобынан Ерғалиева Айғаным, Мк-205 тобынан Сақтағанов Рамазан және Ктх-205 тобынан Ақжарбай Дана ІІІ орынды бөлісті. Іс-шара өте жоғары деңгейде өтті.

• Қалисина Аружан

• Кашкинбаева Аружан