Сәрсенбі, 19 Ақпан 2020 08:52

01 ақпан күні «Математика және ақпараттық жүйелер» бөлімінде «Негізгі орта білім беру» (Математика мұғалімі) мамандығы түлектерімен әсерлі кездесу кеші өтті.

Кездесу кешіне бөлім оқытушылары, математика пәнінің мұғалімдері Ә.Кекілбаев атындағы №72 ІТ мектеп-лицейінен А.Сарсен, Н.Нажмадинова, Новый орта мектеп-лицейінен М.Майлық, Е.Адильбаев, №69 орта мектептен А.Убайтжанова, №18 орта мектептен Г.Кощанова, Ойыл ауданы Құрман орта мектебінен М.Есжанов, Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің студенті Ж.Телағыс, Ақтөбе облыстық статистика комитетінің маманы Н. Қосмамбетов және кешегі түлек бүгінгі колледж оқытушылары А.Самат, Б.Серікбай, З.Қайнарұлы, Е.Жомартов қатысып, студенттермен бүгінгі ұстаз бейнесі, жаңартылған білім беру мазмұны жағдайындағы математиканы оқыту әдістері туралы ой-пікірлерімен бөлісті.Түлектер колледж ұжымына, ұстаздарына ерекше ілтипаты мен ризашылықтарын білдірді.

• Тәңірбергенова Гүлбану

• Сақабаева Аяулым