Сәрсенбі, 19 Ақпан 2020 08:47

BIZ BIRGEMIZ!

Ақтөбе облысының волонтерлар Ассоциациясы және "Leader-Q" Жастар қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен Ақтөбе гуманитарлық колледжі студенттерімен кездесу кеші өтті.

Кеш қонақтары "Ақтөбе облысының волонтерлар Ассоциациясының" төрағасы А.Наженов, ANTIKOR "Ақтөбе-адалдық алаңы" бөлім маманы З.Набиулина, "Қызыл Ай" қоғамы, бөлім маманы Е.Дияров, "Тұрғын үй жинақ банкі" бөлім маманы М.Зиятов, Ақтөбе облысының "Leader-Q" ЖҚБ төрағасы Р. Мукашев және кәсібі мен еріктілікті қатар алып жүрген колледж түлектері. Кездесу ҚР Президентінің жарлығын жүзеге асыру мақсатында және студент жастарға кәсіби волонтерлық қызмет туралы кеңінен насихаттау, түсіндіру жұмыстарын жүргізу және волонтерлык қызметтің кәсіби жүргізілуі үшін білім, білік, дағдыларын қалыптастыру болып табылады.

• Әбдіжәлел Гүлден

• Нағашыбаева Жаңагүл