Сәрсенбі, 19 Ақпан 2020 08:42

«Жасөспірімдер арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу

және оған жол бермеу» онкүндігі «Әдебиет және тілдер» бөлімінің ұйымдастыруымен «Жасөспірімдер арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу және оған жол бермеу» онкүндігі аясында Ақтөбе қаласы Астана ауданының №1 ҚПБ ЖПҚ КІТЖ инспекторы, полиция капитаны Әбу Қуандық Есенұлымен Қт-105, Шт-105, Мк-215 топ студенттерінің кездесу кеші өтті.

Кездесу барысында полиция капитаны кәмелетке толмағандар арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу қоғамдағы қылмыстың алдын алудың аса маңызды аспектісі болып табылатындығын айтып, әр азаматтың міндеті-заң талаптарын бұзбау, екінші жағынан өзіне жүктелген міндетін орындау екендігін түсіндірді. Сонымен қатар ер балалар мен қыз балаларға қатысты жауапкершіліктер және жасөспірімдер арасында кездесетін заңға қайшы іс-әрекеттер мен қылмыс түрлеріне тоқталып, олардың сақтанып жүрулері туралы ақыл-кеңестер айтты.

• Буреш Елена

• Қалисина Аружан