Сәрсенбі, 19 Ақпан 2020 08:39

Жаныңда жүр жақсы адам

Бүгін колледжімізде «Жасөспірімдер арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу және оған жол бермеу» онкүндігі жәнежастардың рухани құндылықтарын арттыру мақсатында «Жаныңда жүр жақсы адам» атты кездесу кеші өткізілді.Кездесу кешінің қонағы режиссер, театр өнері магистрі, «Ғажайып» оқушылар театрының жетекшісі Елтай Кемал мырза.

Кездесу кеші театр, өнер, әдебиет саласында өрбіп қана қоймай, студенттер өздерінің көкейінде жүрген сұрақтарын қойып, Елтай Кемал мырза басқа тақырыптарда өзінің ой түйгенімен жастарға бағыт-бағдар берді және белсенділік танытқан студенттерімізге танымал әдебиет туындыларын, кітаптарын тарту етті.

Оқылды 2011 рет
  • Ермекова Мөлдір