Сейсенбі, 11 Ақпан 2020 06:20

Жастар - тәуелсіз елдің тірегі

2019 жылдың 20 желтоқсан күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде «Нұр Отан» партиясы «Құрмет» бастауыш партия ұйымы жоспарына сәйкес «Жастар - тәуелсіз елдің тірегі» атты дөңгелек үстел өтті. Дөңгелек үстелге "Өрлеу" біліктілік арттыру институтының бөлім бастығы, Нұр Отан партиясы «Құрмет» БПҰ бюро мүшесі Б.С.Утаров қатысты.

Зияткерлік, ақпараттық және мәдениеттілікке тәрбиелеу мақсатымен өткізілген шарада директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г.Ш.Жиенкулова биылғы Жастар жылындағы колледж жастарының жетістіктері туралы және студенттерімізге ел мен жердің қасиетін бағалайтын азамат болу, ұстаздарды құрметтеу, оқу орнын қадірлеу әрбір студенттің міндеті мен борышы екенін айтты. Нұр Отан партиясы «Құрмет» БПҰ бюро мүшесі Б.С.Утаров колледж студенттеріне келер жылда да сәттілік тілеп, ел болашағына қызмет ететін білікті маман болып шығуларына тілектестік білдірді.

• Куздибаева Дилназ

• Болатова Мадина