Жұма, 07 Ақпан 2020 15:49

«Елімнің бақытын тербеткен – Тәуелсіздік!» атты жас ақындардың жыр – мүшәйрасы

Ағымдағы жылдың 13 желтоқсан күні Тәуелсіздігіміздің 28 жылдығына арналған «Елімнің бақытын тербеткен – Тәуелсіздік!» атты жас ақындардың жыр – мүшәйрасы өткізілді. Байқауға І және ІІ курс студенттерінен 10 жас ақын қатысты.

Жас ақындардың өз төл туындыларын оқу, белгілі ақындардың туындыларынан берілген өлең жолдарын өз бетінше жалғастырып жазу және берілген тақырыпқа белгіленген уақыт ішінде өлең шығару шарттарын қамтыған байқау қорытындысы бойынша бас жүлдені «Математика және ақпараттық жүйелер» бөлімі студенті Берікұлы Есет жеңіп алды және І орынға «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» бөлімі студенті Жапақова Дана, ІІ орынға «Математика және ақпараттық жүйелер» бөлімі студенті Қуанғалиев Дінмұхамбет және «Әдебиет және тілдер» бөлімі студенті Әбдіғали Жанерке, ІІІ орынға «Бастауыш білім беру» бөлімі студенті Бегалыева Нуршат және «Мәдениет және саз» бөлімі студенті Тимургалиев Рустам ие болды.
Барлық қатысушыларымызға алғыс хаттар мен бағалы сыйлықтар табысталды. Колледж студенттерін Тәуелсіздік мерекесімен шын жүректен құттықтаймыз! Алдағы уақытта еліміз үшін аянбай еңбек етулеріңізге ақ жол! Әрқашан мерейлеріңіз үстем болсын!

• Тәңірбергенова Гүлбану

• Нағашыбаева Жаңагүл