Жұма, 07 Ақпан 2020 15:36

«Кітапханалық инновациялар көшбасшысы» тақырыбындағы сайыс

2019 жылдың 12 желтоқсан күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде студенттердің өз мамандығына деген сүйіспеншілігін арттыру, болашақ жас мамандардың шығармашылық бастамаларын дамыту, оқу тәжірбиесінде алған білімдерін саралау мақсатында «Кітапханалық инновациялар көшбасшысы» атты “Кітапхана ісі” мамандығының студенттері арасында сайыс өтті.

Колледждің әлеуметтік серіктестіктері С.Бәйішев атындағы Ақтөбе облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы, Ю.Ломоносов атындағы қалалық орталықтандырылған кітапханалардың мамандары сайысқа төрелік етуге шақырылды.

Шара барысында студенттер кәсіби шеберлік, жаңа ақпараттық технологияны пайдалана білу,білімділік, әсіресе кітапхана саласы ақпарат және білім орталығы ретінде, ақпаратты беру мен табу, іздестіру жолдарын көрсете білді.

• Джанбауова Аружан

• Нағашыбаева Жаңагүл