Сейсенбі, 03 Желтоқсан 2019 05:34

“Оқыту процесіндегі  SMART  әдістерінің тиімділігі” тақырыбындағы семинар

2019 жылдың 30 қараша күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде “Педагогика және психология” оқу-әдістемелік бірлестігінің мамандық онкүндігі аясында “Оқыту процесіндегі  SMART әдістерінің тиімділігі” тақырыбында педагогика және  психология  пәндерінің оқытушылары Райгуль Бөлебаева мен Жайрангуль Алдамжарова семинар өткізді.

Семинарда  оқытудың  заманауи тәсілдерін, тиімді әдістерін  көрсете отырып,  мұғалімнің ақпараттық құзыреттілігін  дамытудың  жолдарын  ұсынды.

Әріптестермен интербелсенді әдістер  SMART оқыту  технологиясының мүмкіншіліктері мен артықшылықтарын талқылай отырып, Learning Аpps -  оқытуға арналған қосымшалар бағдарламасының тәжірибеде қолдану тәсілдерін игеру жолдарын қарастырды.

• Сайлаубайқызы Назерке

• Губайдуллина Нұрия