Жұма, 29 Қараша 2019 06:52

«Ж.Баласұғын, Әбу- Насыр Әл – Фарабидің , Қожа Ахмет Яссауидің тәлім-тәрбиелік тұжырымдамалары » тақырыбындағы ашық сабақ

27 қараша күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде «Мұғалімнің кәсіби құзыреттілігі – оқыту сапасының негізі» онкүндік аясында «Педагогика және психология» оқу-әдістемелік бірлестігінің оқытушысы Нурниязова Айбопе этнопедагогика пәнінен « Ж.Баласұғын, Әбу- Насыр Әл – Фарабидің , Қожа Ахмет Яссауидің тәлім-тәрбиелік тұжырымдамалары » тақырыбында Шт-405 топ студенттеріне ашық сабақ өткізді.

Сабақтың мақсаты: Ж.Баласұғын, Әбу- Насыр Әл – Фарабидің , Қожа Ахмет Яссауидің тәлім-тәрбиелік тұжырымдамаларын меңгертіп, Ж.Баласұғын, Әбу- Насыр Әл – Фарабидің , Қожа Ахмет Яссауидің еңбектеріндегі тәлім-тәрбиелік ой пікірлерін анықтау. Сабақ барысында студенттер ғұламалардың тәлім-тәрбиелік тұжырымдамалары туралы мағлұмат алды. Студенттер ұйымдастырылған әдіс-тәсілдерді тиімді пайдаланып, белсенділік танытты. Сабақ соңындағы кері байланыс Kahoot бағдарламасы бойынша қорытындыланды.

Оқылды 1933 рет
  • Смагулова Гулсая