Жұма, 29 Қараша 2019 06:45

«Іс- әрекет түсінігі оның түрлері» тақырыбындағы ашық сабақ

26 қараша күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде «Мұғалімнің кәсіби құзыреттілігі – оқыту сапасының негізі» онкүндік аясында «Педагогика және психология» оқу-әдістемелік бірлестігінің оқытушысы Мурадили Назира, психология пәнінен «Іс-әрекет түсінігі. оның түрлері» тақырыбында «Бастауыш білім беру» бөлімінің Бк-205 топ студенттеріне ашық сабақ өткізді.

Сабақ барысында студенттер іс әрекет мәнімен, оларды ұйымдастыру жолдарымен танысты. Студенттер іс-әрекет оның түрлері жөніндегі білімдерін толықтырды, бір-бірінің ойларына ден қойып, өзгелердің пікірімен санасу дағдыларын жетілдірді. Сабаққа қызығушылық танытып, белсенді араласты.

• Амиядин Гүлдана

• Әлуова Гүланар