Дүйсенбі, 25 Қараша 2019 04:44

«Оқыту сапасын жақсарту мақсатында сабақта сұрақ қоюды тиімді пайдалану» тақырыбындағы семинар- тренинг

22 қараша күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде «Мұғалімнің кәсіби құзыреттілігі – оқыту сапасының негізі» мамандық онкүндігі аясында «Педагогика және психология» оқу-әдістемелік бірлестігінің оқытушысы Султанова Марина «Оқыту сапасын жақсарту мақсатында сабақта сұрақ қоюды тиімді пайдалану» тақырыбында колледж жас оқытушыларымен семинар-тренинг ұйымдастырды.

Оқытушылардың іс-тәжірибесіне сүйене отырып, сұрақ қою әдістерін қолдану арқылы сын тұрғысынан ойлау дағдысын айқындау және сұрақ қою әдісін қолдану мақсатында болды.

Жас оқытушылар семинар-тренингте сұрақ қоюдың түрлері мен тәсілдері туралы мағлұмат алып, сұрақ қоюдың тиімді әдістерін қолдана отырып тапсырмалар орындады және кері байланыс кезінде өздерінің кәсіби бағытта біршама көмек алғандарын айтып, ризашылықтарын білдірді.

• Джанбауова Аружан

• Музыкант Екатерина