Дүйсенбі, 25 Қараша 2019 04:29

«Оқу үдерісіндегі кері байланысты орнатудың инстаграмм желісінде жүргізу ерекшеліктері» тақырыбындағы шебер класс

21 қараша күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде «Мұғалімнің кәсіби құзыреттілігі – оқыту сапасының негізі»  онкүндік аясында «Педагогика және психология» оқу-әдістемелік бірлестігінің оқытушысы Гульнур Табинбаева, Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің «Педагогика және психология» факультеті «Педагогика және психология» мамандығының 2 курс магистранты, тренер, ментор Райбек Сағадатовпен бірлесе «Оқу үдерісіндегі кері байланысты орнатудың инстаграмм желісінде жүргізу ерекшеліктері»тақырыбында «Бастауыш білім беру» бөлімінің  студенттері мен колледж оқытушыларына шебер класс ұйымдастырды.

Оқытушылар шарада кері байланысты инста жазба, әлеуметтік ролик, парақшадағы пікірлер жазу сияқты әдістер мен тренингтерді практикалық тұрғыдан көрсете білді. Студенттер ұйымдастырылған шебер класта белсенділік танытты.

• Жұбанова Ұлжан

• Қалдыбай Аяулым