Бейсенбі, 21 Қараша 2019 04:17

2019 жылдың 20 қарашасында Ақтөбе гуманитарлық колледжі кітапханасының ұйымдастыруымен «Кітапхана ісі» мамандығының студенттері арасында Сәкен Сейфуллиннің туғанына 125 жыл толуына орай «Сәкен оқулары» тақырыбында байқау ұйымдастырылды.

Шараның мақсаты: Ұлы ақиық ақынның шығармашылығын болашақ ұрпақ бойына дарыту, шығармаларын түсініп оқуға жұмылдыру.

Шара барысында: Ақынның өмірі туралы видеоролик көрсетіліп,таныстырылды.Сәкен Сейфуллиннің өлеңдері мен прозалық шығармаларынан үзінділер мәнерлеп оқылды.

«Сәкеннің сыр сандығы» атты кітап көрмесі ұйымдастырылып, көрмеге библиографиялық шолу жасалды. Шара өз мақсатына жетіп,ақын шығармаларына деген қызығушылығын тудыруға мүмкіндік болды.

Қорытындысында директордың оқу-әдістемелік ісі жөніндегі орынбасары Бибігүл Мұстафақызы, колледж әдіскері Гүлжан Алқанбайқызы студенттермен ой бөлісіп, рухани білімнің, рухани мәдениеттің қажеттілігі мен маңыздылығын айтып, Сәкен Сейфуллиннің мол мұрасын танып білуге шақырды.

Студенттер түрлі номинациялар бойынша марапатталды.

• Жұбанова Ұлжан

• Қалдыбай Аяулым