Сейсенбі, 19 Қараша 2019 09:59

2019 жылдың 16 қараша күні колледжімізде Халықаралық студенттер күні аясында «Қызықты көңіл, студенттік өмір» атты мерекелік кеш өткізілді.

Кеш барысында Ақтөбе гуманитарлық колледжі директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г.Ш.Жиенкулова колледж студенттерін мерекелерімен құттықтап, облыстық, қалалық деңгейде, колледжішілік қоғамдық іс шараларға белсенділік танытқан студенттерді және ата-аналарын «Ақтөбе қалалық жастар ресурстық орталығы» КММ басшысы Ж.Табылғановтың алғыс хатымен және Ақтөбе гуманитарлық колледжі директоры Е.Нұрғалиевтің алғыс хатымен марапаттады.

Барлық мараппатталған студенттерге RIDK фитнес орталығына бір күндік тегін жолдама берілді.

Аталмыш шараға қолдау білдірген @bota.mukaeva_expert салонына, @ag_sport_aktobe фитнес киім дүкеніне, @the_jigits_barbershop ерлер шаштарызына, @ridk_sport фитнес орталығына,@bai_doner@obzhorik_aktobe@my_bro_burger орталықтарына алғыс білдіре отырып, алдағы жұмыстарыңызға толағай табыс тілейміз!

Колледж студенттерін тағы да мерекелеріңізбен құттықтаймыз!

• Жұбанова Ұлжан

• Шалабаева Динара