Дүйсенбі, 18 Қараша 2019 09:33

«Өзін-өзі тану» рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасын жүзеге асыруда жаратылыстану пәндерімен интеграциялау ерекшеліктері тақырыбында жас оқытушыларға арналған семинар-практикум

13 қараша күні Ақтөбе гуманитарлық  колледжінің «Жас оқытушылар» мектебі жоспарына сәйкес «Өзін-өзі тану» рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасын жүзеге асыруда жаратылыстану пәндерімен интеграциялау ерекшеліктері  тақырыбында Химия және Өзін-өзі тану пәні оқытушысы Нурбол Токсанбаев семинар- практикум ұйымдастырды. Мақсаты: колледждің жас оқытушыларына «Өзін-өзі тану» рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасын түсіндіру және  интеграциялаудың жолдары туралы терең ақпарат беру.

Семинарға колледж  оқытушылары , психологтары қатысып, өзара тәжірибе алмасты. Шара барысында колледждегі оқу-тәрбие үдерісіне аталған білім беру бағдарламасын  интеграциялау жұмыстары жан-жақты талқыланып, «Өзін-өзі тану» пәнін оқытудың  әдістемесіне де тоқталып кетті. Семинар- практикум жоғары деңгейде өтті. Қатысушы оқытушылар тарапынан жақсы тілектер айтылды.

• Мұханбетқалиева Гүлзат

• Музыкант Екатерина