Дүйсенбі, 18 Қараша 2019 09:02

Ағымдағы жылдың 12 қараша күні «Жаңашылдық – жаңа талап» мамандық онкүндігі жоспарына орай, қазақ тілі мен әдебиеті пәндерінің оқытушысы Гүлсім Наменова «Оқыту үдерісін ұйымдастырудағы интербелсенді әдіс - тәсілдер» тақырыбындағы семинар ұйымдастырды. Семинар мақсаты: «Интербелсенді әдіс- тәсілдердің заманауи түсінігін таныстыра отырып, студенттердің жан-жақты дамуында осы әдіс- тәсілдердің түрлерін тәжірибеде қолданудағы тиімділігі туралы бағыт-бағдар беру».

Семинарға 0105000 «Бастауыш білім беру» мамандығының БК- 205, 310 топ студенттері қатысты. Сабақта студенттер «Миға шабуыл», «Телебағдарлама жүргізушісі», «Ойлан, жұптас, бөліс», «Жетістік қаласының тұрғындары», «Сені өзіммен аламын», «Өрмекші», «Шеринг» т.б. әдістерді тиімді қолданып, сабақтың әр кезеңіне интербелсенді әдістерді таңдап, алған теориялық білімдерін практикамен ұштастыра білді. Сонымен қатар семинарда топпен, жұппен жұмыс жүргізудің ең қажетті жолдары көрсетіліп, студенттер бір – бірімен әңгіме, сұхбат және диалог түріндегі өзара әрекет жасай алды. Семинарда студенттер жоғары деңгейде белсенділік танытты.

• Маширикова София

• Онайбергенова Әмина