Дүйсенбі, 18 Қараша 2019 05:18

«Шәкірт тәрбиелеудегі күй үйретудің методикалық ерекшеліктері» тақырыбындағы біліктілік арттыру курсы

Ағымдағы жылдың қараша айының 4 мен 9 аралығында Нұрсұлтан қаласында «Күйшілер одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен «Шәкірт тәрбиелеудегі күй үйретудің методикалық ерекшеліктері» тақырыбындағы курсқа Ақтөбе гуманитарлық колледжінің музыка пәнінің оқытушысы Айгул Каргабаева қатысты.

Курсқа Қазақстанның түпкір-түкпірінен музыка мамандары келді.Аймақаралық жеті мектептің өкілдері шебер-кластар өткізіп,күй үйретуде қолдаылатын әдіс тәсілдермен бөлісті. Курс өте жоғары деңгейде өткізіліп, профессорлар Жангали Жүзбаев, Айтжан Тоқтағандар күй үйретудің небір шеберліктерін өте жеңіл түрмен түсіндірді. Курс соңында сертификатпен қоса методикалық кітаптар мен,аудио таспалар сыйға берілді.

• Марченко Людмила

• Әбуталиева Айзат