Бейсенбі, 07 Қараша 2019 07:24

Ақтөбе қаласының 150 жылдығына орай және Жастар жылы аясында жастар мен жасөспірімдер арасында салауатты өмір салтын насихаттау мақсатында Ақтөбе гуманитарлық колледжі директорының ауыспалы кубогіне қыздар арасында волейболдан жарыс өткізілді.

Жарысқа 10 команда қатысып, финалдық кездесуде 4 команда бақ сынасты.

Жарыс нәтижесі бойынша I орынды және колледж директорының ауыспалы кубогін «Әдебиет және тілдер» бөлімінің «Достық» командасы, II орынды «Математика және ақпараттық жүйелер» бөлімінің «Шахназ»командасы, III орынды «Мектепке дейінгі тәрбие» бөлімінің «Сұңқар» командасы жеңіске жетті. Жарыс төрешілерінің шешімімен «Үздік ойыншы» атағын Ділжанова Алтыншаш, Длимбетова Амина, Нұршекенова Еркеназ, Шалабаева Динара иеленді.

Жарысқа қатысқан барлық командалар Алғыс хаттармен, жүлделі орын алған командалар арнайы кубокпен және медальдармен марапатталды. Жарысқа қатысқан барлық қатысушыларды жетістіктерімен құттықтай отырып, алдағы уақытта сәттілік тілейміз!!!
Жарыстың жоғары деңгейде өтуіне ықпал еткен Ақтөбе Мұнай және Газ колледжінің әкімшілігіне алғыс білдіреміз!

• Иманов Аманбек

• Нұрғалиева Ақбота