Бейсенбі, 07 Қараша 2019 06:25

«Тіл-татулық тірегі» атты мәнерлеп оқу сайысы

Ағымдағы жылдың 5 қараша күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінде «Әдебиет және тілдер» бөліміне қатысты үш оқу-әдістемелік бірлестігінің «Жаңашылдық - жаңа талап» мамандық онкүндігі және Үш тілде білім беру эксперименттік алаң аясында, Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына орай «Тіл-татулық тірегі» тақырыбында мәнерлеп оқу байқауы ұйымдастырылды.

Аталған шарада Т.Ахтанов атындағы облыстық драма театрының актрисасы, ҚР мәдениет саласының үздігі Мұзбаева Майгуль, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университетінің оқытушылары ф.ғ.к. Гульжан Кузембаева және пед. ғ. магистрі Анара Каримсакова қазылық етті.Байқауда ШТ-305 тобының студенттері

Абайдың білім, ғылым және өнер тақырыптарына өрілген поэзиялық шығармасы мен аудармаларын, сонымен қатар ұлы шетел ақындары Д.Байрон мен А.Пушкинның шығармаларын үш тілде мәнерлеп оқып, нәтижесінде жүлдегерлер анықталды.

• Мукатова Айнура

• Қалисина Аружан