Сенбі, 02 Қараша 2019 08:29

«Тыныстық дыбыс тірегінің рөлі» тақырыбында ашық сабақ

2019 жылдың 30 қазан күні «Мәдениет және саз» бөлімі оқу әдістемелік бірлестіктерінің «Кәсіби білімділік, құзыреттілік және шеберлік» тақырыбында өткен мамандық онкүндігінің аясында музыка пәнінің оқытушысы Ергалиева Гүлжанар (концертмейстер Кибирева Рима) дауыс қою пәнінен «Тыныстық дыбыс тірегінің рөлі» тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Сабақ мақсаты: Дұрыс тыныс алу мен әр түрлі вокалдық техниканы үйрете отырып студенттің ән айту дағдысын қалыптастыру, кәсіби шеберлігін арттыру.

Сабақ барысында Сб-215 студенті Қадырбаева Нұриямен әр түрлі тональностте дауысқа арналған жаттығулар жасалып, Ф.Абт «Вокализ №7» және И. Нүсіпбаевтың «Достық» әндері үй тапсырмасы ретінде пысықталды. Жаңа сабақ ретінде М.Ілиясовтың «Мерекем сен» әніне талдау жұмыстары жүргізілді. Жалпы аталған шығармалармен жұмыс барысында дұрыс тыныс алудың ережелерін сақтай отырып, жүйелі түрде жұмыс жүргізілді. Сабақ соңы оқушыны бағалаумен, кері байланыс жасаумен аяқталды.

• Утегенова Сымбат

• Ермекова Мөлдір