Жұма, 01 Қараша 2019 11:33

«Мамандық таңдау- маңызды іс»

Ақтөбе гуманитарлық колледжі бойынша кәсіптік бағдар беру жұмысы жоспарына сәйкес қала мектептерінде өткізілетін жұмыстар жалғасын табуда. Колледждің педагогика және психология пәндері оқытушысы М.Султанова кеше Ақтөбе қаласы № 40 ЖОББ мектептің 9-11 класс оқушылары арасында «Мамандық таңдау- маңызды іс» тақырыбында пікіралысу өткізді.

Пікіралысудың мақсаты: Әлеуметтік серіктестермен байланысты нығайту, мектеп оқушыларына кәсіптік бағдар беру және мамандық таңдауға кеңестер беру.
Пікіралысуға мектеп оқушылары үлкен қызығушылық танытып, өздерінің ойларымен ашық бөлісті. Сондай-ақ мектеп оқушыларына педагогикалық мамандықтың маңыздылығы мен ерекшеліктері туралы айтыла келіп, колледжде оқытылатын мамандықтар туралы да хабарлама жасалды. Пікіралысуға барлығы мектептің 126 түлегі қатысты.

• Джанбауова Аружан

• Мұратова Әсем