Жұма, 01 Қараша 2019 11:05

«Ән шырқаудың негізі-тыныс алу» тақырыбындағы ашық сабақ

2019 жылдың 25 қазан күні «Дирижерлау және дауыс қою», «Әлеуметтік мәдени қызмет және өнер», «Музыкалық аспаптар» оқу әдістемелік бірлестіктерінің «Кәсіби білімділік,құзыреттілік және шеберлік» тақырыбындағы мамандық онкүндігінің аясында музыка пәнінің оқытушысы Олжабаева Гүлназ (концертмейстер Алла Яскина) «Дауыс қою» пәнінен «Ән шырқаудың негізі-тыныс алу» тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Сабақтың мақсаты: Дұрыс тыныс алу ережесін түсіну,дауысқа арналған жаттығулармен жұмыс жасап, тыныс алуды күшейту.
Сабақ барысында оқытушы ән айту кезіндегі тыныс алу жолдарымен таныстырып, тынысты күшейтуге арналған жаттығуларды көрсетіп, бірнеше дидактикалық мтериалдар пайдаланды.Ашық сабақта СБ-115 тобының студенті Оспанқызы Сандуғашпен дауысқа арналған жаттығулар жасалып, Франц Абттың № 5 вокализіне жеке жұмыс жүргізілді.Сабақ соңы тыныс алу жолдарын сақтай отырып орындалатын ережеге сай, ән орындаумен аяқталды.

• Әшір Ұлжан

• Куздибаева Дилназ