Жұма, 01 Қараша 2019 09:45

2019 жылдың 23 қазаны күні «Ритмика хореография элементтерімен» пәнінің оқытушысы Алдиярова Эльмира «Жүрістің түрлері: қарапайым, ауыспалы, спорттық» тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Ашық сабақ «Әлеуметтік мәдени қызмет және көркем өнер» және «Музыкалық аспаптар» оқу – әдістемелік бірлестіктерінің «Кәсіби білімділік, құзыреттілік шеберлік» тақырыбындағы мамандық онкүндігінің аясында ұйымдастырылды. Сабақтың мақсаты: Музыка ырғағымен жүріс түрлерін жасауға үйрету. Есту қабілеттерін, дене, аяқ бұлшық еттерін дамыту, пәнге қызығушылығын арттыру.

Музыка ырғағымен жүріс түрлерін жасауға үйрету. Есту қабілеттерін, дене, аяқ бұлшық еттерін дамыту, пәнге қызығушылығын арттыру. Сабақ барысында оқытушы білім алушыларға жүрістің қарапайым, ауыспалы, спорттық түрлері туралы ақпарат берді. Дене қимылының майысуына, дұрыс әдемі иілуіне арналған жаттығуларды жасап, көрсетті. СБ-305 топ студенттері станок бойындағы орындалатын экзерсис, Battemend tondu (І қалыпта), «Releve» (І, ІІ, ІІІ қалыпта), «Demi Plie», «Grand Plie», «Grand Battement», «Pordebra» (І қалыпта) жаттығуларын орындады.Сабақ соңы көңілді әуен арқылы сергіту жаттығумен аяқталды.

• Жұбатқанова Ақтоты

• Редова Пакиза