Бейсенбі, 24 Қазан 2019 04:59

Менің туым, Менің Отаным!

Ақтөбе гуманитарлық колледжінде 2019 жылдың 23 қазан күні Nur Otan партиясының бастамасымен «Менің туым, Менің Отаным!» атты патриоттық акциясы аясында Мемлекеттік Ту көтеру салтанатты рәсімі өтті.

Іс-шараға қатысқан «Жас Отан» Жастар қанатының Ақтөбе облыстық филиалының төрағасы Асылжан Бүркіталин студенттерді туған жерді, Отанды сүюге, Мемлекеттік рәміздерді құрметтеуге шақырды.

Акцияның мақсаты – мемлекеттік туды насихаттау және қазақстандық жастарды патриотизмге тәрбиелеу, сондай-ақ азаматтардың мемлекеттік туды пайдалануға және орнатуға тыйым салу туралы қоғамда қалыптасқан стереотипті жою болып табылады. Мемлекеттік рәміздерді қадірлеу-Тәуелсіз Қазақстанның әрбір азаматының қасиетті борышы.

• Утегенова Сымбат

• Сағиғалиева Гүлбану