Сейсенбі, 08 Қазан 2019 09:26

Ақтөбе гуманитарлық колледжінде 5 қазан күні ұрпақтар ынтымақтастығы және ұстаздарды кәсіби мерекесімен құттықтау мақсатында "Ұстаз-ұлы есім" тақырыбында мерекелік шара өтті.

Колледжге көптеген жылдар бойы еңбек етіп, зейнеткерлікке шыққан еңбек ардагерлері - мерекенің басты қонақтары болды.

Кеш барысында жас ұрпақты тәрбиелеу мен білім саласына қосқан елеулі еңбектері үшін бірқатар ұстаздар марапатталып, колледждің өнерлі оқытушылары мен студенттері ән-жырдан шашу шашты.

Осынау ұрпақтар сабақтастығына арналған іс-шараның келесі бөлімі мерекелік дастарханға жалғасты. Ыстық ықылас пен құрметке бөленген колледждің ардагер ұстаздары колледж ұжымына алғыс айтып, ризашылығын білдірді.

Құрметті, ұстаздар, сіздерді кәсіби мерекелеріңізбен шын жүректен құттықтаймыз! Білім көшін жылжытып келе жатқан ұстаздар қауымына қашан да құрмет арта бермек!

• Онайбергенова Әмина

• Анарбек Аиша