Дүйсенбі, 16 Қыркүйек 2019 07:07

«Халық қауіпсіздігін қамтамасыз ету» жобасы аясындағы кездесу

Ақтөбе гуманитарлық колледжінде 2019 жылдың 9 қыркүйек күні «Халық қауіпсіздігін қамтамасыз ету» жобасы аясында ақпараттық-түсіндіру өкілдерімен кездесу өтті.

Кездесуге келген «Тұрғын-үй құрылыс жинақ банкі» АҚ Ақтөбе облыстық филиалының лидер-кеңесшісіБайлиев Тұрар Әбдірахманұлы, Қазақ-Орыс халықаралық университетінің доценты, экономика ғылымдарының докторы Мәмбетов Ұбайдулла Есенұлы, «Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры» коммерциялық емес акционерлік қоғамының Ақтөбе ОФ-ның бөлім басшысы Жанасаева Айгүл Қондыбайқызы, БЖЗҚ АҚ Ақтөбе облыстық филиалының маманы Құсайынова Әлия Серғазықызы Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Қазақстан халқына арнаған жолдауы аясында міндетті әлеуметтік көмек түрлерін алу, жас мамандарды баспанамен қамтамасыз ету мәселелері бойынша ақпараттармен бөлісті.

• Нургалиева Гүлбақыт

• Аймұрза Зейнеп