Сейсенбі, 09 Сәуір 2019 11:59

«Педагогика және психология», «Музыкалық аспаптар» ОӘБ «Педагогикалық жетістік – үйрену мен іздену нәтижесі» тақырыбындағы мамандық онкүндігінің аясында педагогика пәні оқытушылары Тулегенова Алтыншаш Мухтаровна, Бурибаева Назира Дуйсенбаевна, Булебаева Райгүл Тынышбаевнаның ұйымдастыруымен өзара тәжірибе алмаса отырып, ынтымақтастықты арттыру, педагог кадрлар даярлаудағы өзекті мәселелерді бірлесе отырып талқылау мақсатында «Педагог кадрлар даярлаудағы өзекті мәселелер және мұғалім мәртебесі» тақырыбындағы дөңгелек үстел өтті.

Дөңгелек үстелді колледж директорының оқу-әдістемелік ісі жөніндегі орынбасары Жамекова Бибігүл Мустафиевна ашты. Дөңгелек үстелге әлеуметтік серіктестер Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті мен қала мектептері өкілдері келді. Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ аға оқытушысы, магистр Алдашева Гүлмира Хамитовна «Мазмұнды жаңарту жағдайындағы мұғалімдердің рөлі»; АӨМУ аға оқытушысы, магистр Ербулатова Акмарал Карасаевна «Роль инновационных технологий в профессиональной подготовке будущего специалиста» , Новый орта мектебі, бастауыш класс мұғалімі Ж.Б.Хабибуллина «Жаңартылған білім – болашақтың кепілі» тақырыбында сөз қозғап,өз іс-тәжірибелерімен бөлісті.

Келген қонақтарға сұрақтар қойылып,өзара пікір алысылды.Колледж оқытушысы, педагогика,психология магистрі Райгүл Тынышбаевна «Болашақ педагогтарды кәсіби даярлаудағы өзекті мәселелер» тақырыбы бойынша ( кәсіптік техникалық білім беру жағдайында) көкейкесті мәселелер қозғап,мұғалімдік мамандыққа келетін талапкерлер қабілетін ескеру жайында ой салды. Тренинг ойнатылып, «Мұғалім – ол ... » сөйлемді аяқтау арқылы мамандық ерекшелігі аталды. «Қазіргі таңдағы мұғалім мәртебесі және оны көтеру жолдары» тақырыбында ашық пікір алаңы болды.

Дөңгелек үстелге келген қонақтармен «5.5.1» әдісімен кері байлыс жүргізіліп ,қорытындыланды. Дөңгелек үстел барысында белсенділік танытып,өз ойымен,іс-тәжірибесімен бөліскен қатынасушыларға Алғыс хат табыс етілді.

• Пастух Виктория

• Нұрғалиева Ақбота