Сенбі, 30 Наурыз 2019 07:29

Алматы қаласында ағымдағы жылдың 23-25 наурыз күндері «ҚАЗАҚСТАН ТАЛАНТТАРЫ» шығармашылық дамыту орталығының ұйымдастыруымен «Ұлы Дала Ұрпағымыз» ІІ Халықаралық балалар мен жастар байқауы өткізілді. Байқаудың негізгі мақсаты: Талантты мен дарынды балалардың мәдени кеңістігін қалыптастырып, өнерлерін сынау арқылы үлкен сахыналарға шығуына жол ашу.

Ақтөбеде желтоқсан айынды Республикалық деңгейді өткізіліп, бас жүлде иелеріне халықаралық байқауына арнайы тегін жолдама берілді.Осы жолдама иелері Ақтөбе гуманитарлық колледж студенттері Жолдығали Айсана мен Дүйсенұлы Досбол ІІ Халықаралық балалар мен жастар байқауына қатысты. БК-405 топ студенті Жолдығали Айсана «Көркем сөз» номинациясы бойынша, СБ-215 топ студенті Дүйсенұлы Досбол «Жас қалам» номинациясы бойынша бас жүлдені жеңіп алды. Байқаудың гала концертінде Мұхтар Әуезов атындағы қазақ театрының актеры Берік Адиханов Дүйсенұлы Досболдың «Талаптың міндім тұлпарын» атты алғашқы қалам алды өлеңдер жинағының тұсау кесерін жасап ,батасын берді.

Студенттер жетекшісі Шолпан Ахметқызы Алғыс хатпен марапатталды.

• Бозакова Дария

• Смагулова Гулсая