Жұма, 15 Наурыз 2019 06:38

Ой толғаған дөңгелек үстел

2019 жылдың 13 наурыз күні Қазақ халқының өр тұлғаларының жалғасы, қаһарман ұлдарының бірі, қазақ әдебиетінде өзіндік орны бар майдангер - жазушы Бауыржан Момышұлының «Ұшқан ұя» шығармасы бойынша дөңгелек үстел өтті. Шараны ұйымдастырушылар колледж кітапханасы мен «Қазақ тілі мен әдебиеті» оқу- әдістемелік бірлестігінің оқытушысы Жайнагүл Адилова, Құдайберген Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің студенттерімен  бірлесе өткізілді.

Мақсаты: Аты аңызға айналған Қазақ халқының батыры, Халық қаһарманы Бауыржан Момышұлының өмірі және шығармашылық жолымен таныстыру, ерлікке толы өмірін үлгі ету.

Дөңгелек үстелде колледжіміздің Бк-210, Бл-215, Бк-105, Ктх-205 топ студенттері белсенділік танытты. Батырға арнаған арнауларын тарту ету мақсатында колледжіміздің ақын студенттері өздерінің өлеңдерін оқыды. Сағи Жиенбаев атындағы кітапхананың дайындаған «Ұлт намысы болған ұлы тұлға» атты кітап көрмесі ұйымдастырылып, көрмеге библиографиялық шолу жасалды.

Шараға колледж әкімшілігі, «Тілдер және әдебиеті» бөлімінің студенттері, кітапханашылар мен жыр сүйер қауым қатысты.

• Келдикова Аружан

• Онайбергенова Әмина