Дүйсенбі, 04 Наурыз 2019 12:36

«Мектепке дейінгі ұйымдарда жүргізілетін қысқы спорттық жаттығулар» тақырыбындағы ашық сабақ

«Жаңашыл ұстаз. Кәсіби маман. Шығармашылық жаңғыру» мамандық онкүндік аясында «Мектепке дейінгі оқыту және көркем еңбек» пән бірлестігінің оқытушы Алпамысова Толкын МД-220 тобында «Мектепке дейінгі ұйымдарда жүргізілетін қысқы спорттық жаттығулар» тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Бұл сабақтың мақсаты болашақ мамандарды дайындаудағы негізгі міндет - студенттың өз бетінше жаңаша жұмыс істеу қабілетін, шығармашылығын дамыту арқылы бәсекеге қабілетті маман дайындау. Осы мақсатты іске асыруда жұмыс түрлерінің, сонымен қатар болашақ мамандардың кәсіптік білімін арттыруға деген талаптың күшейіп отыруына байланысты болып табылады.

Сабақ барысында студенттер топтаса отырып, «Аялдама», «Ойлан тап», «Әркім, әркімді оқытады», «СМС», «Өрмекші» (постер), «Сана» әртүрлі деңгейде тапсырмалар қолданды. Сабақ соңы «Кеме» әдісі арқылыкері байланыспен қорытындыланды.

• Куздибаева Дилназ

• Амиядин Гүлдана