Бейсенбі, 21 Ақпан 2019 06:01

«Менің қолымнан бәрі де келеді» тақырыбындағы шебер-класс

Ағымдағы жылдың 18 ақпаны күні «Жаңашыл ұстаз. Кәсіби маман.Шығармашылық жаңғыру» мамандық онкүндігі аясында «Мектепке дейінгі оқыту және көркем еңбек» пән бірлестігінің оқытушысы Сауле Мураталиеваның ұйымдастыруымен «Менің қолымнан бәрі де келеді» тақырыбында шебер - класс болып өтті.

Аталған іс-шараның мақсаты әріптестерге бағдарлама бойынша теориялық мағлұмат беру, кеңесу, жаңа әдіс – тәсілдерге деген көзқарастарын көру.  Шебер-класс өмірге деген бейімділік, табандылық қарым-қатынас орнатуды қалыптастыру өмірдің құндылығын сезіндіру, бір-бірімен қарым-қатынас дағдыларын қалыптастыруға ықпал етті.

• Әлуова Гүланар

• Үмбетбаева Жулдыз