Бейсенбі, 14 Ақпан 2019 04:42

«Дуалдық оқыту жүйесінде мамандар даярлау: теориясы мен тәжірибесі» тақырыбындағы семинар- практикум

2019 жылдың​ ​ 12 ақпанында ​Ақтөбе гуманитарлық колледжінде ​Ақтөбе облыстық ғылыми- тәжірибелік орталығымен бірлескен​ ​ 0101000 «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығы бойынша​ 2016-2019 жыл аралығында өткізілген дуалды оқыту экспериментін қорытындылау мақсатында «Дуалдық оқыту жүйесінде мамандар даярлау: теориясы мен тәжірибесі» тақырыбында семинар- практикум өтті. Оған Ақтөбе облыстық ғылыми тәжірибелік орталығы ТжКББ бөлімінің басшысы Е.Б.Утеулиев, «Айлин» МДҰ меңгерушісі А.Ж.Ақназарова,колледж директорларының оқу- өндірістік ісі жөніндегі орынбасарлары, арнайы пән оқытушылары мен әдіскерлер қатысты.

Семинарды​ Ақтөбе гуманитарлық колледжі директоры Е.Ғ.Нургалиев ашып, колледж директорының​ оқу- өндірістік ісі жөніндегі орынбасары А.Т.Калиева, «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығы арнайы пәндер оқытушысы Р.Шанғалаева баяндама оқыды.Колледж оқытушылары А.Нурасканова «Оқу- ұйымдастыру қызметіне жаңа әдістерді кіріктіру» тақырыбына, А.Жакебаева «Бала шығармашылығын дамытудың тиімділігі» тақырыбына​ үлгі сабақтар көрсетіп, 4-курс студенттері А.Султанова «Сөйлеуге үйрету» білім беру саласына​ «Қыс қызығы» ҰОҚ бойынша, А.Айдарова мектепке дейінгі ұйымдарда «Шығармашылық» білім беру саласы бойынша «Қиялдағы көрініс» ҰОҚ, «Ата- анамен жұмыс түрі. Бала тәрбиесіндегі ата-ананың білімі» тақырыбына А.Жолаушыбай, «Құм терапиясымен жұмыс «Менің тыныштығым» тақырыбына Б.Адилова өзжұмыстарын назарға ұсынды.

• Әбуталиева Айзат

• Мұханбетқалиева Гүлзат