Дүйсенбі, 11 Ақпан 2019 09:49

«Сыйынар ем ана деген тәңірге...» атты кітап көрмесі

Ақтөбе гуманитарлық колледжінде «Өзін-өзі тану: сүйіспеншілік пен  шығармашылық педагогикасы» атты онкүндігі аясында  «Сыйынар ем ана деген тәңірге...» атты кітап көрмесі ұйымдастырылды. Кітап көрмесін ұйымдастыруға  кітапхана ұжымы мен КТХ-305 топ студенттері белсене қатысты. Кітап көрмесіне «Кітап»  инсталяциясы, мейірімділікке, достыққа, сүйіспеншілікке, жақсылық жасауға тәрбиелеу мақсатындағы кітаптар мен журнал мақалалары қойылып, библиографиялық шолу өткізілді.

Көрменің мақсаты:

• Адам өзін рухани жетілдіру үшін өзін-өзі танып білуі үшін  кітаппен дос болу және кітапхананың маңызын арттыру.
  • «Өзін-өзі тану» адамгершілік-рухани білім беру бағдарламасының негізіне жататын тәрбие және білім беру жүйесінде балалар мен жастардың адамгершілік-рухани танымын жетілдіру, студенттерді мейірімділікке, достыққа, сүйіспеншілікке, өмірге, жақын адамдарға, ата-анаға, жалпы қоршаған әлемге деген бауырмалдық, жақсылық жасауға тәрбиелеу.

• Қалисина Аружан

• Мұханбетқалиева Гүлзат