Сәрсенбі, 06 Ақпан 2019 05:19

Жігер сыйлайтын мүмкіндіктер

Жастар жылы – жастардың өзін дамытуына үлкен мүмкіндік беретін жыл. Жастар жылының ашылу салтанатында Елбасымыз «Атамекен» ұлттық кәсіпкерлер палатасының тәжірбиесі туралы айтып, «Жас кәсіпкер» бағдарламасын әзірлеуді тапсырды. Айтылған меже бойынша Ақтөбе гуманитарлық колледжі әкімшілігі «Атамекен» ұлттық кәсіпкерлер палатасы өкілімен кездесу өткізді.

Кездесу мақсаты - жарқын болашақты, жан-жақты білімді, ұшқыр ойлы талантты жас¬тарды тәрбиелей отырып, талапты, белсенді жастардың арман-мақсаттарына жол ашу. Жастарға өмір сабақтарынан ақыл-кеңестер беріп, тың идеяларымен бөліскен Ақтөбе облысының «Атамекен» кәсіпкерлер палатасы директоры Нұрлыбек Мұқанов сенімсіздікпен күресуге, батылды болуға шақырып, ортақ проблемаларды жеңе білуге жігерлендірді.

• Маширикова София

• Амангос Мадина