Дүйсенбі, 21 Қаңтар 2019 06:54

Қазақ әдебиетін оқытудың интерактивтік-модульдік технологиясы

ҒЫЛЫМИ-ӘДІСТЕМЕЛІК БАЙЛАНЫС 2019 жылдың 18 қаңтар күні Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік университетінде өткен кеңейтілген ғылыми кеңеске Ақтөбе гуманитарлық колледжі директорының оқу-әдістемелік ісі жөніндегі орынбасары Бибігүл Мұстафақызы қатысып, «Өнер және гуманитарлық ғылымдар» білім беру саласының «Тілдер және әдебиет» даярлау бағытының «Филология» мамандарын даярлауда заман талабына сай білік беріп, қажетті құзіреттілікті қалыптастыруда «Қазақ әдебиетін оқытудың интерактивтік-модульдік технологиясы» пәнін енгізу бағытындағы мәселе талқыға салынды.

Аталған пәннің болашақ филологтар үшін қажетті кәсіби құзіреттілікті дамытуына мүмкіндік беретініне ерекше тоқталып, пәнді енгізу болашақта қолға алынатынын қолдады.

• Бозакова Дария

• Асылбекова Рауза