Жұма, 11 Қаңтар 2019 08:37

Салауатты өмір салты­ денсаулық кепілі

«Салауатты өмір салты­ денсаулық кепілі» тақырыбындағы эстафеталық жарыс «Жаратылыстану, дене тәрбиесі және АӘД», «Әлеуметтік­ экономикалық» оқу-әдістемелік пәндер бірлестіктерінің «Оқу мен оқытудағы жаңашылдық - жетістік көзі» атты мамандық онкүндігі аясында 2018 жылдың 6 желтоқсан күні дене тәрбесі пәні оқытушылары Утеген Сарин мен мен Алмат Идирисов «Салауатты өмір салты­денсаулық кепілі» тақырыбында колледж оқытушылары арасында эстафеталық жарыс өткізді.

Эстафеталық жарыстың мақсаты ­ колледж оқытушыларының спортқа қызығушылығын арттыру, қимыл қозғалыстарын жетілдіру, ептілікке, шапшаңдыққа, белсенділікке баулу және денсаулықтарын нығайту. Жарысқа оқытушылардан құралған 3 команда қатысты. Шара негізінен команданы таныстыру, өз біліміңді тексер, қаппен секіру, математикалық ақыл құрылымы, кім жылдам, жалауды тез жеткізу кезеңдерінен тұрды. Эстафета жоғары деңгейде өтіп, соңы жеңіске жеткен командаларды марапаттаумен аяқталды.

• Нургалиева Гүлбақыт

• Идиятулина Рустина