Жұма, 11 Қаңтар 2019 08:10

«Волейбол. Допты ойынға қосу, допты қабылдау әдістері» тақырыбындағы ашық сабақ

А.Ж.Асауовтың «Волейбол. Допты ойынға қосу, допты қабылдау әдістері» тақырыбындағы ашық сабағы «Оқу мен оқытудағы жаңашылдық - жетістік көзі» атты «Жаратылыстану, дене тәрбиесі және АӘД», «Әлеуметтік­экономикалық» оқу-әдістемелік пәндер бірлестіктерінің онкүндігі аясында 29.11.2018ж дене тәрбиесі пәні оқытушысы Асауов Асқар «Волейбол. Допты ойынға қосу, допты қабылдау әдістері» тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Ашық сабақтың мақсаты - студенттерге волейбол ойыны кезінде допты ойынға қосудың, допты қабылдаудың әдістерін меңгерту.
Сабақ барысында дене қыздыру, жалпы денені дамыту, арнайы жүгіру және допты ойынға қосу, қабылдау техникаларына арналған жаттығулар жүргізіліп, топты екі командаға бөліп, үйренген тәсілдер волейбол ойыны арқылы бекітілді. Сабақ соңы оқытушының талдау жасауымен және студенттерді бағалауымен аяқталды.
Оқытушының кәсіби шеберлігінің нәтижесінде сабақ барысында студенттердің белсенділіктері жоғары болғандығын атап өткен жөн.

• Губайдуллина Нұрия

• Асылбекқызы Тұмар