Четверг, 25 января 2024 11:26

2024 жылдың 23 қаңтары күні Ақтөбе жоғары гумантарлық колледжінің “Бастауыш білім беру” бөлімінің арнайы пәндер оқытушылары Аманова Н. мен Бакиева О. Ақтөбе облыстық әдістемелік орталығы ұйымдастырған Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының педагогтері арасындағы білім беру саласы бойынша республикалық кәсіби шеберлік конкурсының өңірлік іріктеу кезіңіне қатысты.
​Оқытушылар - желтоқсан айында “Бастауыш білім беру” бөлімінің оқытушылары арасында өткізілген кәсіби шеберлік конкурс жеңімпаздары.
​Екі кезең (4 модуль) бойынша өткен байқауда кәсіби шеберліктерін көрсеткен Аманова Н. ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Бакиева О. конкусқа қатысқанын анықтайтын сертификат алды.
​Бөлім оқытушыларын құттықтаймыз.

• Редова Пакиза

• Сәндібекова Гүлжайна

• Мұханбетқалиева Гүлзат